Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

„Na kvalitě si zakládáme,” říká Olga Lapková, majitelka firmy FoilWrap

renault foilwrap polep praha predek

Článků o polepech aut už jsme sepsali desítky. Tento je však speciální – hlavní slovo v něm má šéfka naší firmy, Olga Lapková. Tak příjemné čtení.

Fólie má tendenci nerovnosti zviditelňovat

Lepení interiérů aut není jednoduchou záležitostí. Vyžaduje naprostou preciznost, čistotu a dostatek času na realizaci. Lepení detailů v interiéru = lišt, palubek, madel apod. se nejlépe řeší pomocí předřezaných šablon, tzv. precutů (viz odkaz na článek níže). Zákazník si vybírá mezi ochrannou fólií, ale i dekorem, carbonem nebo polepem do barevných wrap fólií. U těchto dekorativních fólií je však potřeba mít na vědomí, že fólie se nedá zcela zahnout kvůli její tloušťce. Vyšší mikrony sice umožní ochranu podkladu, ale na druhou stranu fólie nedokáže vše – mnoho zákazníků má totiž mylnou představu, že polep fólií primárně „renovuje“. Ale především je potřeba, aby byl podklad hladký bez jakýchkoliv omezení. Fólie má totiž tendenci nerovnost na podkladu ještě více zviditelnit.

rezana grafika polep aut praha reklama

TIP K PŘEČTENÍ: Polep PPF fólií z „precutů” je zárukou KVALITY. Své o tom ví i tento MINI Cooper. K čemu je vůbec ochranná PPF fólie na autě dobrá? A proč z „precutů”? Na to ti odpoví tento článek, a to i s názornou ukázkou parádního polepu MINI Coopera.

Zákazník musí pochopit, že se jedná o detailní ruční práci

To samé platí samozřejmě i o polepech jako takových. My se soustředíme na polepy s vysokou kvalitou. Proto se může pro někoho zdát, že cena je vyšší, než byla jeho původní představa. Ale zákazník by měl pochopit, že se jedná o detailní ruční práci, kdy my si na kvalitě práce opravdu zakládáme. Už i tím, že se zákazníkem řešíme vše osobním přístupem = vyžadujeme, aby zákazník s vozem přijel před aplikací. To nám umožní osobní jednání a možnost představení různých značek fólií a technologii postupu. Při obhlídce také zjistíme aktuální stav karoserie a sdělíme klientovi, co vše lze lepit, jak se polep realizuje, co vše to obnáší a také vysvětlíme, jak má zákazník s polepeným autem zacházet, aby se zachovala správná trvanlivost polepu.

Dvě reference, které mluví za vše

„U společnosti FoilWrap jsem si objednal polep svého vozu. Velice příjemná a věcná komunikace od úplného počátku, velmi rychle zorganizovaná schůzka, výběr barvy (konzultace výrobce a typu polepu, designu, vytvoření několika grafických návrhů – odsouhlasení). Celá zakázka byla provedena bez zaváhání a ve vynikající kvalitě. To vše během probíhajícího “antiCovid lockdownu”. Well done!” David Mudra, zákazník

polep auta predni maska auta

„S touto firmou, jejíž představitelka paní Lapková je vždy vstřícná a hlavně ví, v čem je třeba klientovi poradit, spolupracujeme už několik let. A vždy k naší plné spokojenosti. Ať už to byl potisk reklamních předmětů, polep auta, popř. tisk vizitek, vždy byla práce provedena v krátkém čase, v perfektní kvalitě a v neposlední řadě i za příznivých cen. Z těchto důvodů mohu tuto firmu bez obav doporučit.” Jaroslav Nitsche, majitel ALUCON PLUS s.r.o.

TIP K PŘEČTENÍ 2: 8 faktů o přípravě polepu aut. Měl bys je znát. Tisková data, používané autofólie, laminace, dodací lhůty, údržba polepu v prvních týdnech a další důležité informace k celopolepu tvého auta, které bys měl vědět.

Výběr možností a odstínů fólií je OBROVSKÝ

Co se týká oblíbeného dechrome (více o něm v článku níže), tak většina zákazníků si přeje polep venkovních lišt, masek, hagusů, znaků aut do černé lesklé fólie. Možností je však mnoho. I odstíny černých fólií jsou různé – můžeš mít klasickou lesklou černou fólii, ale i satin nebo mat. A velice pěkně vypadá také např. klavírní černá, která zaručí vysoký lesk. Polep se můžeš samozřejmě nechat realizovat i v jiných odstínech. Volba je jen na tobě.

TIP K PŘEČTENÍ 3: Auto detailing – precizní polep chromových lišt (dechrome). Estetický trend, ale také ochrana před opotřebením a poškozením. Tak přesně to získáš, když si necháš polepit chromované lišty na svém autě.

Polep aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Používáme ty nejkvalitnější samolepící folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… Vybírat si můžeš ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti. Své auto můžeš mýt bez obav v myčce a pokud budeš chtít provést jakoukoliv změnu, kvalitní fólie se dají jednoduše opravit i odstranit.

Přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my.

Chceš i ty polepit své auto kvalitní fólií? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky