Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Reklamní polepy – prezentuj firmu bez limitů

reklamni polepy aut praha cervene auto

S reklamní fólií budeš mít nejen originální vzhled svého auta, ale hlavně zaujmeš své zákazníky. Budeš vidět vždy a všude.

Wrapping auta není jen levnější variantou lakování

Polep auta (wrapping) není jen mnohem levnější variantou lakování. Je ideálním řešením, pokud chceš naprosto originální vzhled svého auta. Můžeš změnit třeba jen barvu, nebo si nechat vytvořit jakýkoliv design. Opravdu jakýkoliv! Stejně tak dokonale zachováš hodnotu svého auta, protože chráníš jeho lak před drobnými nástrahami.

Reklamní polepy aut. Prezentuješ svou firmu 24/7

Opravdu fungující formou reklamy jsou firemní polepy na autě. Reklamní fólie totiž velmi působivě, dlouhodobě a nenásilně oslovují tvé zákazníky. Ať už si tedy necháš polepit jedno auto, nebo celou flotilu osobních či nákladních aut, autobusů a dalších dopravních prostředků, zajistíš tak své společnosti atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění.

Reklamní polep auta
Wrapping auta

Další důvody, proč firemní polepy na auta

Svou flotilu firemních aut nemusíš využít jen jako praktické pomocníky při přepravě osob a nákladů, ale také jako naprosto originální a efektivní reklamní nosič. Za reklamy na autech neplatíš žádný pronájem a přitom je každý den vidí TISÍCE chodců, řidičů a cestujících. Reklamní polep můžeš přizpůsobit nejčastějším trasám jednotlivých aut = každé z vozidel může nést individuální reklamní sdělení, nebo naopak být součástí rozsáhlejší marketingové kampaně.

VÝHODY reklamních fólií V KOSTCE
  • reklamní polep na autě je neustále v pohybu a osloví tak větší procento nových zákazníků
  • se samolepící fólií na autě nemusíš platit za reklamní plochu
  • s firemním polepem na autě naprosto originálně a dlouhodobě prezentuješ sebe a svou společnost
  • polep na autě můžeš kdykoliv odstranit
  • polep aut je LEVNÝ druh reklamy 
Výroba polepů. Jaké jsou možnosti?
  • Celopolepy aut – jedinečný vzhled, ochrana laku, sjednocení stylu firemních vozidel, neomezené možnosti
  • Designové polepy aut – kompletní brand na své auto, nebo celou flotilu aut, nákladních aut, autobusů a jiných dopravních prostředků
  • Reklamní polepy aut a reklamní fólie na sklo – loga, firemní nápisy a dekorace, které tě prezentují nonstop
  • Ochranné wrap fólie aut – kamínky, kartáče myčky, větve u cesty, sůl v zimě, hmyz v létě a drobné kolize už tvůj lak neohrozí
  • Tónování autoskel – menší teplota v interiéru, větší soukromí nebo prostě jen parádní designovka
Polep aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Používáme ty nejkvalitnější samolepící folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… Vybírat si můžeš ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti. Své auto můžeš mýt bez obav v myčce a pokud budeš chtít provést jakoukoliv změnu, reklamní fólie se dají jednoduše opravit i odstranit.

Přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my.

Chceš i ty polepit své auto kvalitní reklamní fólií? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky