Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Polepy na auto kvalitní wrap fólií

Naše články z blogu pro Vás:

Používáme kvalitní fólie značky 3M, Oracal a Avery

Takové fólie zachovávají stálou sytost barev, vydrží 5 až 7 let, jsou nehořlavé, dají se běžně mýt v myčce a jsou snadno opravitelné i odstranitelné.

Polepy na auto jsou alternativou k lakování. Auto můžeme upravit změnou barvy nebo na fólii můžeme vytisknout jakýkoliv design, který tvé auto odliší.

Díky fólii navíc ušetříš peníze, protože polep chrání lak, a zachová tak hodnotu tvého vozidla.

I když polepy na auto nejsou úplnou novinkou, pro širokou veřejnost nejsou až tak známé. Tato situace se rychle mění. Wrap fólie na auto může zcela změnit vzhled a design tvého vozu, ale také chrání auto a jeho lak před povětrnostními vlivy. Celopolep auta je tedy velmi praktická záležitost!

Máš v hlavě myšlenku na změnu barvy tvého vozu? Chceš auto prodat? Jednoduše odstraníš fólii a původní lak je jako nový. A funguje to i naopak.

Jestli máš ojeté auto, které je v pohodě ve všech aspektech kromě barvy, jednoduše to napravíme. Barvu a design po domluvě změníme.

Můžeš si objednat například toto:

  • reklamní polep aut
  • celopolepy aut
  • ochranné wrap fólie na auto
  • designové polepy aut
  • tónování autoskel

Polepy provádíme zásadně z fólií, které jsou na daný typ polepů ty nejvíce vhodné. Máme k dispozici výběr z celé řady vzorníků – od krátkodobých, přes střednědobé až po lité fólie. Disponujeme vzorníky pro účely fólií na zdi, pro celopolepy aut, na polepy s imitacemi dřeva, kovu, mramoru apod.

Nabízíme také možnost výběru z různých druhů pískovacích fólií a zaměřujeme se také na kvalitní výběr tiskových druhů materiálů. Každá fólie je speciálně vybírána tak, aby splňovala parametry pro daného zákazníka.

Razíme cestu kvality, to je pro nás klíčové! Každý zákazník je pro nás výzvou, abychom splnili jeho očekávání. Vše s klientem předem konzultujeme. Speciální důraz dáváme na celopolepy aut, kde je velice důležité vzít v potaz případné záludnosti na karoserii vozu. Tím předejdeme případným nežádoucím problémům. Stejně tak dbáme na správné očištění celého auta před samotným polepem a dodržení ideálních podmínek pro lepení, včetně vyvážené teploty a dodržení temperace po polepu. Vůz u nás může zákazník bez problému zaparkovat na hlídaném parkovišti v rámci areálu.

Níže v galerii můžeš vidět naše poslední celopolepy aut osobních, nákladních a dokonce i speciálky jako je letadlo.