Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Renovace nábytku s dekorovými fóliemi. Za málo peněz hodně muziky

Máš doma starší nábytek, který by si už dlouho zasloužil renovaci, ale nechce se ti do něj příliš investovat? Nebo chceš proměnit ráz interiéru, strukturu skříní, dveří a dalších ploch? Pak naprosto ideálním řešením je, když si pořídíš kvalitní samolepící dekorové fólie, které se snadno instalují a vynikají svými vlastnostmi.

Proč se vyplatí použít k renovaci nábytku zrovna dekorové fólie

A nejen k renovaci. Dekorové fólie jsou cenově dostupnou imitací různých povrchů a materiálů hodící se i pro aranžérské práce, dekorování i pro vytváření drobných detailů. Mezi ty největší výhody patří to, že jsou trvalé a odolné, dobře tvarovatelné, hygienické, až o 70 % levnější než klasické renovační technologie a vybírat můžeš z ohromného množství realistických dekorů – v odkazu se inspiruj dekory v imitaci dřeva, mramoru, kovu, kůže, betonu, zdiva, kamene, nebo ve všelijakých barvách a třpytivých efektech.

S dekorovou fólií snadno skryješ poškozené části nábytku

Samolepicí dekorové fólie se používají především jako cenově dostupný prostředek pro snadnou renovaci a opravu starého, poškozeného a také okoukaného nábytku. Pokud tedy máš doma či ve firmě stůl, skříně, dveře, okna,… na kterých se původní povrchová úprava začala odlepovat, nebo je zdobí nepěkné škrábance a rýhy, dekorové fólie jsou jasnou volbou.

Stejně tak s nimi můžeš sjednotit vzhled např. židlí, podhledů, osvětlení, stěn, obložení a různých doplňků. Kreativitě se tady jednoduše meze nekladou.

Jak na samotný polep samolepící fólií

Pokud máš vybranou fólii, ořízni ji do požadovaného tvaru a velikosti a na hladké a očištěné místo ji nalep. Pokud tě zajímá konkrétní postup instalace a doporučení vhodného nářadí, přečti si náš starší článek: Dekorové fólie a postup jejich instalace. Není to žádná věda. Tvůj nábytek pak bude vypadat jako nový a všechny estetické nedostatky se zakryjí.

Nezapomeň použít kvalitní samolepící fólie

Na trhu narazíš na různé samolepicí fólie v odlišné kvalitě i cenových hladinách. Abys měl u polepu dekorovými fóliemi vyšší jistotu, že vše dopadne jak má, musíš použít kvalitní fólie. My používáme výhradně fólie značek RAVEN, Cover Styl´ a SolarScreen. S nimi ti zaručujeme opravdu prvotřídní kvalitu a 10letou záruku životnosti.

Samolepicí fólie se snadno udržují a jsou omyvatelné

Výše zmiňované dekorové fólie nevynikají jen nízkou cenou a snadnou instalací, ale také svými vlastnostmi. Jsou odolné vůči vlhkosti a otěru, takže na povrchu vydrží opravdu dlouhou dobu. Navíc jsou hodnoceny stupněm A+ v rámci VOC testů (emise v interiéru), odolné proti UV záření a ohnivzdorné. Při případném poškození původní tapetu snadno odstraníš a nahradíš novou.

Nalepovací fólie jsou vodou omyvatelné, takže se snadno udržují. U speciálních typů fólií je možné i mechanické čištění.

Měj 100% jistotu, že renovace dopadne na jedničku

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Budeš mít tak jistotu, že dostaneš maximální kvalitu, kterou od renovace nábytku očekáváš.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky