Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Privátní fólie na skla ti zajistí přesně takové soukromí, jaké potřebuješ

samolepici mlecna folie koupelna

Ať už jde o byt, rodinný dům nebo firemní prostory, privátní neprůhledné fólie jsou ideálním prostředkem, jak si zajistíš své soukromí. Tyto fólie totiž omezují nebo úplně zabraňují zvídavým pohledům, a to při zachování maximálního prostupu světla. Dokonale tak nahrazují pískované sklo, kdy ohromnou výhodou je to, že v případě potřeby můžeš fólie snadno odstranit. Zároveň jsou fólie odolné proti UV záření – zadrží až 98 % škodlivého záření, takže představují ideální ochranu před sluncem.

Pojďme se podívat, jaké druhy neprůhledných fólií se ti nabízí.

Mléčné fólie na skla

Mléčné fólie jsou vytvořené z mikroperforovaného materiálu, který se skládá z malých otvorů. Ty jsou příliš malé na to, aby byly okem viditelné, ale dostatečně velké na propouštění světla. Proto mléčné fólie zamezují nahlížení a přitom maximálně propouštějí přirozené světlo zvenčí.

Mléčné fólie na skla ti tak zabezpečí dostatek soukromí např. v ordinaci, v obchodě, na toaletách, u přepážek v bance i u nízko umístěných oken. Další velkou výhodou je, že tyto mléčné neprůhledné fólie jsou voděodolné, takže je můžeš použít do koupelny, třeba na sprchový kout nebo skleněnou zástěnu. A pokud do koupelny sháníš fólii na okno, mléčná fólie je tím správným řešením.

Designové mléčné fólie na skla

Neprůhledné mléčné fólie mohou mít i elegantní vzory, takže si je můžeš dát například na skleněnou výplň dveří, kde ti zajistí potřebné soukromí a rovněž vytvoří originální design. Velmi oblíbené jsou mozaiky a jednoduché květinové vzory, do kanceláří jsou naopak vhodné jednoduché tvary, které vypadají přirozeně a elegantně.

Zrcadlové okenní fólie

Zrcadlová okenní fólie účinně zamezí nahlížení do interiéru díky zrcadlení. Tyto reflexní fólie zároveň dodají jakékoliv obchodní budově nebo obytnému domu atraktivní vzhled. POZOR – po setmění a rozsvícení světel v interiéru budeš muset zajistit neprůhlednost skel jiným způsobem, např. závěsem, žaluziemi nebo roletou.

detail fólie Praha
Detail fólie Praha
Postup lepení privátních fólií
 1. Fólie se připraví na rozměry jednotlivých skel
 2. Důkladně se očistí skla a rámy
 3. Roztok vody s trochou jaru se nastříká rozprašovačem na sklo i fólii, která se zbaví krycí čiré vrstvy. Fólie jsou samolepící.
 4. Usazené fólie se pečlivě vytlačí od středu do stran a od středu nahoru a dolů, ideálně vícekrát za sebou.
 5. Pokud se fólie na okrajích dotýká, přebytek fólie se uřízne ulamovacím nožíkem.
Proč si pořídit privátní fólie do oken
 • zajišťují částečnou nebo úplnou neprůhlednost oken
 • propouštění přirození světlo a jen minimálně omezují výhled
 • vypadají moderně a elegantně
 • nahrazují pískované sklo
 • jsou dokonale voděodolné
 • vybíráš si z mnoha barev a dekorů
 • poměrně snadná instalace i odstranění
 • zadržují až 98 % UV záření
 • snižují riziko poranění při rozbití skla
Neprůhledné fólie v Praze. U nás dostaneš 100% kvalitu

Naše fólie na skla (protisluneční, tepelněizolační, bezpečnostní a ochranné a privátní) jdou použít na všechny typy, tvary a velikosti skleněných ploch – plastová i dřevěná okna, výlohy, střešní okna, prosklené střechy, příčky ze skla atd.

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenost

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky