Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

GOLEM REKLAMA – naše sesterská firma s materiály nejen pro reklamu

golem reklama praha prodejna vchod

Tak pročti důležité info o společnosti Golem reklama (mrkni klidně i na e-shop) – nikdy totiž nevíš, kdy se ti takové věci budou hodit.

Golem reklama – firma, kde najdeš vše, co k reklamě potřebuješ

Společnost Golem reklama se řadí mezi významné dodavatele ohromného množství materiálů pro reklamu. Vznikla v roce 2006, a to po mnohaletém působení našeho zakladatele Petra Lapky v oboru signmakingu, což je výroba značení a nosičů reklamních sdělení. S vlastním vozovým parkem a pravidelným rozvozem zboží k naším zákazníkům zabezpečujeme výjimečný servis za velice zajímavých podmínek. Samozřejmostí je také osobní přístup vyškolených spolupracovníků (o tom se rozepíšeme ještě za chvíli) a možnost vyzvednutí si zboží na naší pražské pobočce. Tu najdeš na adrese: Na Stráži 2392/31b, 180 00, Praha 8.

golem reklama praha prodejna
GOLEM reklama prodejna Praha

Nejen kvalitní zboží, ale i důkladně proškolený personál

Alfou a omegou jsou pro nás a naše zákazníky kvalitní zaměstnanci. Naším heslem je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK a od toho se také vše odvíjí i to, že naši lidé projdou důkladným školením, aby byli pro tebe i další zákazníky správnou podporou. Jsme hrdí také na to, že u nás máme zaměstnance více jak deset let, což svědčí o kvalitě kolektivu a získané zkušenosti se všemi prodávanými materiály. Kromě toho jdou obě firmy, Foil Wrap i Golem reklama, velmi dobře dohromady = pokud potřebujeme fólie k polepům aut, výloh, … či ostatní materiály, jsme operativní, tzn. máme možnost zajistit vše potřebné, a to v maximálně krátké době.

TIP K PŘEČTENÍ:Na kvalitě si zakládáme,” říká Olga Lapková, majitelka firmy FoilWrap. Jaké jsou možnosti polepů? Na co je potřeba dávat si při výběru fólie pozor? Proč tolik dbáme na osobním přístupu? … O polepech aut tentokrát přímo s majitelkou pražské firmy FoilWrap, Olgou Lapkovou. Mrkej na to.

Reklamní materiály, které u nás můžeš zakoupit

Je toho mnoho. Můžeš si u nás pořídit plotrové samolepící fólie, přenášecí a nažehlovací materiály, desky z PVC (bílé i barevné), desky PMMA (plexi), hliníkové sendvičové desky (IBOND), komůrkové desky, PVC fólie, autofólie značek 3M SunTek a Raven, bezpečnostní fólie na plochá skla, nažehlovací fólie, přenášecí materiály, dekorativní a wrappingové fólie, bannery, síťoviny, materiály na digitální tisk (monomerické, polymerické i lité fólie na celopolep, fólie pro okenní grafiku, materiály pro prezentační systémy a laminace) a materiály pro sítotisk.

Nabízíme také reklamní stojany a nosiče, roll-upy a pop-upy, nářadí firmy Olfa, čističe a pomůcky pro snadnou aplikaci nebo inkousty pro tiskové plotry. Jsme dodavatelé řezacích a tiskových plotrů, laminátorů, termolisů apod.

Zároveň zajišťujeme nadstandardní služby, kterými jsou např. broušení plotrových nožů, nestandardní formáty z PVC a hliníkových desek.

Značky produktů, které u nás najdeš

V sortimentu máme tyto značky: Avery, Oracal, Aslan, 3M, MACtac, SunTek, Raven, ImagePerfect, Ritrama, ISEE2, Neschen, Symbio, Pongs, Creative Film, Coala, Olfa, Poli-Tape, Kapa, Foam-X, Magnet-Flex, Pentaprint, Simona Plast, Palfoam, Falcon, Dibond, MasterBond, Forex, ACP Bond, Makrolon, Perspex, Palglas, Lexan, Akrylon atd., atd.

TIP K PŘEČTENÍ: Mitsubishi Lancer Evo 6 proměna. My a Speed Festival. Víkend mezi 23. a 24. září byl ve znamení našlapané akce v České Lípě, která musela potěšit snad každého motoristického nadšence. A my jsme byli u toho – na našem stánku probíhal dost speciální celopolep. Mrkej na to!

Za naši práci mluví i reference

Ať už na Facebooku nebo Google profilu si můžete přečíst spokojené reference našich zákazníků. Tady jsou některé z nich:

GOOGLE PROFIL k listopadu 2023: 4,7* z 5, 33 referencí

„Skvělý obchod pro signmaking. S pvc foliemi vseho druhu. Fólie zatmavovací, celopolepové, tiskové, nažehlovací a všemožné pomůcky pro práci s nimi.” Agiro Kya Morir

„Jedna z nej agentur v Praze. Skvělá obsluha, rychlé jednání, super ceny.” Jiří Donaťák

„Profíci.” Petr Pasta

„Ochota, rychlost. Velmi pěkné jednání. Neumí říct ne …“ Miroslav Drobniak

FACEBOOK k listopadu 2023: 5* z 5, 17 referencí

„Vždy vstřícný přístup celého personálu, skvělá nabídka materiálů. Vždy maximálně spokojen.” Lukáš ChouLu Choutka

„Kvalitní materiály, vstřícná a rychlá komunikace. Mohu jen doporučit.” Mirek Spirit Misař

„Úžasná firma!!! S lepší jsem snad ještě nekomunikovala. Vždy pro zákazníka udělají maximum! Hlavně jejich Helenka.” Lucie Prošková

„Maximální spokojenost s objednávkami i dodacími lhůtami. Všechny komplikace okamžitě řeší. Super!” Jan Gášpár

Chceš i ty kvalitní materiály pro svou reklamu? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Koukni na e-shop nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky