Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Mitsubishi Lancer Evo 6 proměna. My a Speed Festival

speed festival 2023 ceska lipa foilwrap

„Buďte součástí Speed Festivalu v České Lípě! Prožijete nezapomenutelný víkend, ať už za volantem svého vozu, nebo jako divák festivalového dění.” Taková úvodní pozvánka nemohla nechat chladným žádného moto nadšence. Speed Festival tak několik týdnu zpět otevřel cestu k širokému spektru zážitků – od prohlídky historie automobilek na výstavě Cesta k dokonalosti, přes možnost obdivovat vývoj výrobců motocyklů v klášterní zahradě až po večerní GP Česká Lípa, kdy návštěvníci mohli zažívat vzrušení a adrenalin z motokárových závodů. A to je jen střípek z celého programu.

Co je každopádně podstatné, jeden ten střípek programu jsme tvořili i my. O co konkrétně šlo? Čti dál.

speed festival 2023 ceska lipa foilwrap
FoilWrap stánek
partneri speed festival ceska lipa foilwrap
FoilWrap mezi partnery festivalu

Mitsubishi Lancer Evo 6 ze stříbrné na červenou. LET’S GO!

Celopřelepení Mitsubishi Lancer Evolution VI GSR, rok výroby 1999, 2.0 Turbo, 206 kW ze stříbrné na červenou fólii, a to včetně řezané grafiky, bylo totální libůstkou. Složitost celopolepu byla totiž MAXIMÁLNÍ: vzhledem ke složitosti karoserie jsme nemohli některé části vozu demontovat, stejně tak těsnění a ani zadní křídlo. Některé laminátové části dodal zákazník zvlášť a to je i z hlediska aplikace dost náchylný podklad pro chybovost při polepu.

Větší část polepu jsme provedli předem u nás na dílně, na festivalu jsme si vzali do parády další díly a řezanou grafiku a k dokončení jsme se opět vrátili k nám na dílnu.

TIP K PŘEČTENÍ: Polep PPF fólií z „precutů” je zárukou KVALITY. Své o tom ví i tento MINI Cooper. K čemu je vůbec ochranná PPF fólie na autě dobrá? A proč z „precutů”? Na to ti odpoví tento článek, a to i s názornou ukázkou parádního polepu MINI Coopera.

Aplikovaná fólie byla 3M 2080. Tato fólie je speciálně vyvinutá pro celopolepy vozidel. Mimořádná flexibilita umožňuje použití na široké škále 3D povrchů. Navíc je vybavena lepidlem s technologií 3M Controltac, která zajišťuje vynikající repoziční vlastnosti fólie a rovněž technologií 3M Comply pro bezbublinkovou aplikaci.

Samotné lepení na Speed Festivalu přitáhlo mnoho automobilových nadšenců. Kromě lepení vozu Lancer EVO VI jsme také prezentovali již polepené firemní auto Ford KUGA a nechyběla ani konzultace nad typy fólií či ukázka polepu ochranných PPF folií. Celý festival jsme si opravdu užili.

Průběh akce i celý výsledek omrkni na konci tohoto článku. Za nás je to velká paráda. Teď ale ještě pár slov o hvězdě tohoto polepu – Mitsubishi Lancer Evolution VI GSR.

Obecně něco málo o vozech Mitsubishi Lancer Evo 6

Mitsubishi Lancer Evolution, hovorově také Lancer Evo nebo jen Evo, je sportovní automobil vyráběný firmou Mitsubishi Motors. Do roku 2016 firma vyrobila deset generací tohoto automobilu. Všechny vozy Lancer Evolution mají pod kapotou dvoulitrový motor s turbodmychadlem a stejně tak mají pohon všech čtyř kol.

Modely před Evolution VII měly primárně sloužit k účasti v šampionátech WRC (skupina A) a proto se musely odvíjet od sériově vyráběných Lancerů. První generace se objevila na trhu v roce 1992 a původně se počítalo pouze s prodejem v Japonsku. Velký zájem a černý vývoz ale rozhodly, že Mitsubishi Lancer Evo IV se do Evropy dostane i oficiálně. S osmou generací potom následoval i oficiální dovoz do Ameriky. Výroba těchto vozů byla ukončena v roce 2016.

TIP K PŘEČTENÍ: Mazda MX-5 dostala celopolep z nejkvalitnější fólie na trhu. Tento legendární roadster, Mazda MX-5, dostal zcela nový kabát – celopolep z nejkvalitnější fólie na trhu. Počti, pokochej se, inspiruj se.

Průběh akce Speed Festival a proměna vozu Mitsubishi Lancer Evo 6 ZPOZA FOŤÁKU

Chceš mít i ty kvalitní celopolep na autě? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky