Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Detailing interiérů aut – precizní polep nejen palubní desky

auto ruzne znacky detailing opravy wrap folie polepy praha

Wrap folie jsou speciální fólie sloužící k polepu tvého auta. Tento proces se odborně nazývá „car wrapping” a můžeš díky němu rychle a levně změnit barvu celého svého auta nebo třeba použít jakýkoliv design či reklamní polep (logo, slogan) jen na dveře auta, kapotu, střechu atd. Je to jen na tobě… Taky si ale můžeš nechat polepit interiérové části svého auta.

Pokud tě zajímají bližší informace o wrappingu obecně, tady je 10 zajímavých článků, které ti řeknou vše, co potřebuješ:

 1. Wrapping auta – výrazně levnější varianta lakování
 2. Reklamní polepy – prezentuj firmu bez limitů
 3. Celopolep auta, dodávky, autobusu nebo náklaďáku – prezentuj firmu 24/7
 4. Ochranné folie aut – nárazníky, kapota, dveře i prahy bez škrábanců
 5. 8 faktů o přípravě polepu aut. Měl bys je znát
 6. Odstranění folií a polepů na autě. Kvalitně a bezpečně!
 7. Technická kontrola: Co když neprojdu STK? Jaké autofolie vadí a které jsou 100% v pořádku
 8. Nejlevnější fólie na auto. 6 důvodů, proč NE!
 9. Změna barvy auta – jak přelakování nebo celopolep nahlásit na úřadě
 10. Nejčastější mýty o autofóliích. Posvítili jsme si na ně!

Teď se ale zaměříme na detailing v exteriéru, ale hlavně v interiéru aut. Tak pojďme na to.

Detailing exteriérových částí aut

Rychlé pruhy, úzké linky z fólie do prolisů, chromové lišty (dechrome), masky aut, zrcátka, hagusy,… nebo speciální výřezy pro reklamní polepy a jiné dekorace, které tě prezentují vždy a všude. Na to všechno je potřeba detailing = precizní práce s wrap fóliemi.

Na výběr máš opravdu VELKÉ množství wrap fólií, které se liší v barvě, textuře, lesku a dalších vlastnostech. Některé mají lesklý povrch, jiné jsou matné, metalické nebo perleťové. Barvy zahrnují např. kovové, matné, lesklé a dokonce fluorescenční odstíny.

Kromě estetických vlastností přináší tvému autu wrap folie i praktické výhody – chrání původní lak před poškozením (např. UV záření, škrábance, kamínky, sůl,…) a navíc se dá i poměrně snadno odstranit, což ti umožňuje vrátit se k původnímu designu auta nebo ho proměnit zase na jiný.

Detailing interiérových částí aut

Pro polep v interiéru auta se využívají speciální pružné wrap folie, které jsou navržené tak, aby se dobře přizpůsobovaly všem křivkám a tvarům vnitřních částí. Fólie se liší v textuře a barvě – některé mají hladký lesklý povrch, jiné zase matný nebo takový, který imituje karbon, dřevo, kůži,… Barvy mohou být matné, lesklé, koženkové, metalické ad. Je ale samozřejmě důležité vybrat takovou barvu a texturu, aby výsledný vzhled ladil s celkovým stylem interiéru auta.

Wrap folie v interiéru navíc neslouží jen jako dekorace. Poskytují i praktické výhody – chrání interiér před opotřebením a poškozením (skvrny, škrábance) a snižují zároveň náklady na údržbu.

A na co všechno můžete fólie v interiéru použít? Možností je MNOHO! Tak například:

 • palubní deska – můžeš si nechat polepit celou palubní desku nebo vytvořit třeba kontrastní prvky, jako jsou okraje nebo prvky středového panelu
 • lišty dveří
 • zpětné zrcátko
 • konzole středového panelu – celý nový vzhled a zdůraznění funkce přesně podle tvých preferencí
 • ozdobné prvky – loga a grafiky, které se aplikují na různé části interiéru auta
 • kontrastní prvky – např. rámečky kolem ovladačů a přepínačů
 • další detaily – koncovky řadící páky, ozdobné lišty atd.

2 DŮLEŽITÁ PRAVIDLA pro detailing, ale i polepy aut obecně

 • Velkým obloukem se vyhni levným fóliím. Po jejich použití se totiž ani zdaleka nepřiblížíš výsledku, který znáš z různých časopisů, tuning srazů, webů a filmů.
 • Je 100x lepší, když si necháš své auto polepit od odborníků. Pokud se totiž rozhodneš autofólie aplikovat sám, a nejsi v tom opravu kovaný, nevyhneš se bublinkám, odlepujícím okrajům a výrazně kratší životnosti celého polepu.
Detailing aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Je obecně známo, že wrap fólie se vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům. Jenže k tomu jsou potřeba nejen kvalitní fólie, ale i šikovné ruce. Bez nich to rozhodně nedáš. To nám věř.

V naší firmě používáme ty nejkvalitnější wrappovací folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… Můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

A kromě detailingu se postaráme i o celopolep, reklamní polep, o různé tuning polepy, boční polepy, dekorační polepy, reflexní polepy, sportovní polepy, 3D polepy nebo třeba vtipné polepy a anime polepy. A to ať už na auta, motorky, náklaďáky, autobusy, lodě nebo dokonce i malá letadla. Nic pro nás není překážkou. Stačí když přijdeš třeba jen s myšlenkou a o grafický návrh a vše ostatní se postaráme my.

Chceš i ty kvalitní auto detailing? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky