Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Polep PPF fólií z „precutů” je zárukou KVALITY. Své o tom ví i tento MINI Cooper

polep auta mini cooper praha foilwrap folie

Ale pěkně postupně. Než se dostaneme k samotnému polepu MINI Coopera z „precutů” (z anglického názvu pre-cut), určitě tě zajímají důvody, proč vůbec zvolit tuto moderní metodu ochrany auta. Tak tady jsou:

  • Dlouhodobá investice – investice do kvalitní PPF fólie je moudrým rozhodnutím, protože ti poskytne dlouhodobou ochranu auta, kdy se nemusíš obávat kamínků, větví, soli a různých oděrek, které by časem vyžadovaly drahou opravu laku u lakýrníka.
  • Ochrana nejvíce namáhaných částí – nárazníky, kapota, dveře, prahy nebo třeba zrcátka čelí největšímu riziku poškození a tak dává smysl jim dát extra ochranu. Nebo můžeš hodit do wrap fólie rovnou celé auto a máš 100% klid. Volba je na tobě.
  • Originální vzhled – PPF ochranné fólie nabízí ohromné množství barev, takže vzhled tvého auta může přesně odrážet tvůj vkus.
  • Reklamní potenciál – tvé auto se může stát efektivním a mobilním „billboardem”, který zdarma šíří tvou značku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Jednoduchá údržba – ochranná fólie je odolná vůči špíně a prachu, což ti usnadní jeho čištění a údržbu. Stačí opláchnout vodou, případně použiješ jemné čistící prostředky.
  • Ochrana před UV zářením – ochranná fólie odolává UV záření, takže zabraňuje vyblednutí laku na tvém autě.
  • Snadná změna – pokud tě láká změnit vzhled tvého vozidla, žádný problém. Ochrannou fólii jde poměrně snadno odstranit a nahradit novou.

„Precut” – 100% jistota kvalitní práce

Polep auta z tzv. „precutů” je specifickým způsobem aplikace ochranné fólie (PPF). Precut polepy jsou na plotru zcela přesně vyřezané fólie, a to přímo na daný typ auta (podle roku výroby, perspektive podle VIN kódu). Tyto předřezané fólie perfektně pasují na jednotlivé části tvého auta, snáze a rychleji se instalují (hrozí menší riziko chyb, protože není potřeba fólii ručně stříhat a tvarovat) a nehrozí žádné řezání do laku vozidla atd. Máš tak jistotu opravdu kvalitně odvedené práce.

POZOR! Pokud nejsi v polepech opravdu zkušený, nepouštěj se do toho sám – aplikace jakékoliv fólie na auto si vyžaduje odborníka, který to má už v rukách. Jen tak bude výsledek stát opravdu za to.

Jaké ochranné fólie si můžeš vybrat

Pro ochranu svého laku auta si můžeš vybrat čirou transparentní PPF fólii (lesklou i matnou) o síle až 200 mikronů. Ta ti zajistí vysokou ochranu všech částí auta a zároveň nemění jeho vzhled. Nemusíš tak řešit, ani při celopolepu auta, zápis těchto folií v technickém průkazu.

Nebo můžeš zvolit barevný typ ochranných fólií o síle až 300 mikronů a také polepy s vlastním motivem = máš tak originální vzhled svého auta, a to přesně podle tvých představ.

A co se týče značek ochranných fólií, těch je mnoho. My v Praze při polepu aut používáme kvalitní PPF folie, a to značek XPEL nebo SunTek. Vybírat si můžeš z obrovského množství vzorníků, máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

A teď už se jen kochej – polep MINI Coopera z „precutů”

Prohlédni si galerii fotografií polepu MINI Coopera ochrannou fólií značky XPEL (varianta čirá – matná), a to včetně plastových částí.

Chceš i ty chránit lak svého auta kvalitní PPF folií? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky