Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Polep veteránů, rallye a tuning aut – tady hraje kvalita polepu prim

speed festival 2023 ceska lipa foilwrap

Ať už chceš ochránit lak svého krásného veterána, kterého sem tam provětráš a ukážeš na odiv světu, nebo chceš pořádný design na své rallye či tuning auto, je důležité nehledat fólie podle nejnižší ceny. A stejně tak firmu, která ti polep vytvoří a aplikuje. Kvalita polepu v tomto případě totiž hraje prim.

Polep veteránů ochrannou fólií

Dodge Challenger Convertible, Ferrari 308 GTS, Tatra 600 Tatraplan, Dodge Coronet Super Bee, Jaguar XJ DAIMLER, BMW 3.0 CSi E9, Mercedes-Benz SL 500, Ford Mustang 289 HT, Pontiac Trans Am GTA, Alfa Romeo Spider 1300, Nissan 300 ZX, Triumph TR6 2500, Porsche 911 Targa, Opel Rekord 1900, Cadillac Eldorado V8, Chevrolet Corvette C4 Cabrio, Rolls Royce Silver Shadow I, Alfa Romeo Giulia, Sunbeam 14/40 H.P a tak dále a tak dále… Je úplně jedno, jestli máš ve své sbírce desítky kousků nebo parkuješ v garáži jednoho historického krasavce. Precizní ochranu laku si zaslouží každý z nich.

speed festival 2023 ceska lipa foilwrap
veterán na Speed festivalu

U nás používáme ty nejkvalitnější samolepící ochranné folie na auta (čiré matné nebo lesklé), a to od značek 3M, Avery, Oracal, SunTek, ISEE2, KMPF… Samozřejmě, pokud budeš mít zájem, vytvoříme ti na tvého veterána i jakýkoliv designový polep.

TIP K PŘEČTENÍ: Ochranné folie aut – nárazníky, kapota, dveře i prahy bez škrábanců. K různým škrábancům a odřeninám může tvé auto přijít snad kdykoliv. S ochrannou wrap folií však kamínky, kartáče myčky, sůl, hmyz ani drobné kolize tvůj lak neohrozí.

speed festival 2023 ceska lipa foilwrap
veterán

Polep rallye aut a tuning aut

Pořádný design? Ať už jsi v závodním týmu nebo jednotlivec, profík či amatéř, zajistíme ti kompletní grafický a realizační servis.

Na polepení závodních, sportovních nebo tuningových aut používáme řezané fólie (polepy se vyřežou z barevných fólii) nebo potištěné fólie (polep se vytiskne a následně ořízne do požadovaného tvaru). Polepy ti dokážeme udělat i ze speciálních fólií, mezi které patří např. imitace karbonu, imitace kůže a nebo různé měnivé, metalické či duhové fólie.

Měj originální vzhled auta a popusť uzdu své kreativitě. Ať už jde o rychlé pruhy, rozmanité linie, pavučiny, šachovnice, maskáčové vzory, loga známých značek nebo úplně vlastní ilustrace a motivy, nic pro nás není překážkou.

Pokud přijdeš s vlastním návrhem grafiky, projdeme ji s tebou a vyhodnotíme, zda 100% koresponduje s karoserií a můžeme ji aplikovat přesně tak, jak si ji navrhnul. Je potřeba si totiž i pohlídat, aby grafika navazovala v zadních částech auta na sebe i tzv. „za roh”.

Pokud vlastní návrh grafiky nemáš, přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my.

TIP K PŘEČTENÍ: My, Speed Festival a proměna Mitsubishi Lancer Evo 6. Víkend mezi 23. a 24. září byl ve znamení našlapané akce v České Lípě, která musela potěšit snad každého motoristického nadšence. A my jsme byli u toho – na našem stánku probíhal dost speciální celopolep. Mrkej na to!

Chceš mít i ty kvalitní polep na svém autě? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky