Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Auto detailing – precizní polep chromových lišt (dechrome)

auto jeep detailing klika dveri praha

S celopolepem, tzv. wrappingem, originálně změníš image celého svého auta (ale také motorky, náklaďáku, lodě,…), a to od pouhé barvy až po jakýkoliv design, který tě napadne. S částečným polepem změníš třeba jen střechu nebo kapotu. Pokud ale chceš třeba „rychlé pruhy”, úzké linky z fólie do prolisů, polepit zrcátka, chromové lišty, interiér, masku, hagusy,… nebo potřebuješ speciální výřezy z wrap folií pro reklamní polepy (logo, firemní nápisy) a jiné dekorace, které tě nonstop prezentují, tak od toho je tady detailing = detailní práce s fóliemi.

BENEFITY, ať už využiješ celopolep, částečný polep nebo detailing

 • narozdíl od lakování rychle a levně změníš barvu svého auta, motorky,…
 • ochráníš lak před hmyzem, solí, kamínky, malými oděrkami,…
 • díky wrappingu se originálně prezentuješ 24/7
 • jde o levný druh účinné reklamy
 • s wrap fóliemi perfektně sjednotíš svou firemní flotilu aut
 • vynikneš a odlišíš se tak od konkurence
 • máš neomezené možnosti toho, jak tvé auto bude vypadat
 • velkou výhodou je to, že si wrap fólii můžeš kdykoliv nechat odstranit
 • a poškozený polep auta si můžeš nechat lehce opravit

Chromové lišty na autech

Chromové lišty jsou častou dekorativní součástí exteriéru aut (a nejen těch). Jde vlastně o kov potažený chromem, který zvýrazňuje a dodává autům mnohem sofistikovanější vzhled. U některých aut jsou chromové lišty standardní výbavou, a u těch co ne, tak si je můžeš nainstalovat sám. Jsou v mnoha tvarech a velikostech tak, aby splnily veškeré tvé preference. Můžeš si je tak umístit na okna, dveře, kapotu, zrcátka, blatníky, nárazníky atd.

Polep chromových lišt (dechrome) – na detailech záleží

Polep chromových lišt wrap fólií není jen estetickým trendem, kdy můžeš změnit jejich vzhled, a to jinou barvou, texturou nebo třeba matným, lesklým či karbonovým efektem (nově se tento proces nazývá také „dechrome”). Polepem také lišty ochráníš před opotřebením a poškozením a výrazně tak snížíš náklady na jejich případnou opravu (pokud jsou tedy wrap fólie kvalitní).

Před detailingem = detailním polepem chromových lišt pomocí wrap fólií je důležité vzít v úvahu tyto faktory:

 • před aplikací fólie je zásadní, aby povrch byl čistý a hladký = musí se odstranit veškeré mastnoty a nečistoty
 • chromové lišty jsou nonstop vystavené různým vnějším vlivům, např. povětrnostním podmínkám, vlhkosti atd., proto se musí zvolit kvalitní fólie odolné proti UV záření, poškrábání atd.
 • pokud nejsi v polepech opravdu zkušený, nepouštěj se do toho sám – aplikace fólie na chromové lišty si vyžaduje odborníka, který to má už v rukách. Jen tak bude výsledek stát opravdu za to.
Detailing aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Jak už vychází z textu výše výše, wrap fólie se obecně vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům. Jenže k tomu jsou potřeba nejen kvalitní fólie, ale i šikovné ruce. Bez nich to rozhodně nepůjde. To nám věř.

Ve Foil Wrap používáme ty nejkvalitnější wrappovací folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… U nás můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti. Své auto můžeš dále mýt bez obav v myčce a pokud budeš chtít provést jakoukoliv změnu, wrap fólie těchto značek ti jednoduše opravíme i zcela odstraníme.

Vytvoříme grafické návrhy na auto detailing

Přijď třeba jen s myšlenkou. O grafický návrh detailingu tvého auta se postaráme my.

Chceš i ty kvalitní auto detailing? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky