Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Fólie na výlohy: neviditelný štít i marketingový kanál

folie vyloha praha

Pojď se s námi podívat na to, jak bezpečnostní fólie, protisluneční fólie a reklamní polepy mohou tvému obchodu poskytnout to, co opravdu potřebuješ.

Proč je ochrana tvé výlohy tak důležitá

  • Zabezpečení majetku: Bezpečnostní fólie na výlohy jsou navržené tak, aby zvyšovaly odolnost skla proti proražení (např. kamenem) a tím zabránily následné krádeži tvého zboží. Bezpečnostní fólie jsou čiré, průhledné a na první pohled nenápadné, ovšem ochrana, kterou poskytují, je nepřehlédnutelná.
  • Ochrana před sluncem: Sluneční záření způsobuje postupné stárnutí a tím i devastaci vystaveného zboží – to se stává neprodejným. V případě, že budeš mít na skle své výlohy protisluneční fólii, tvé zboží bude perfektně chráněné před UV zářením, infračerveným zářením a také teplem, aniž by se výrazně snižovala viditelnost do výlohy.

Bezpečnostní fólie na výlohu

Bezpečnostní fólie jsou významným nástrojem pro zvýšení odolnosti skla proti proražení. I když bohužel nemohou zabránit samotnému rozbití skla, zajišťují, že sklo výlohy zůstane po útoku na svém místě. Výhody těchto bezpečnostních fólií jsou dobře známé i pojišťovnám, které od 90. let ve většině případech požadují jejich instalaci a stanovují přesné specifikace pro jejich použití. Pro maximální efektivitu je zároveň důležité, abys zvolil správný stupeň zabezpečení – například P2A, který je srovnatelný s ochranou poskytovanou okenními mřížemi.

POZOR: Kvalitní ochranu své výlohy pomocí bezpečnostních polepů nemůžeš aplikovat svépomocí – pojišťovny takové polepy neuznávají. Potřebuješ k tomu odbornou firmu, která vydá příslušné homologační osvědčení.

fólie na výloze

Protisluneční fólie na výlohu

Tyto fólie snižují pronikání UV záření o 95 až 99,9 % a u infračerveného záření je to až o 97 %. To nejen chrání tvé zboží před poškozením, ale také snižuje celkové teplo, čímž pomáháš udržet příjemné prostředí ve svém obchodě a zároveň snižuješ své náklady na klimatizaci. Důležitým aspektem je však výběr fólie, která zadrží správné množství viditelného světla – obvykle okolo 30 %, aby nebyl nijak narušený vzhled zboží (zákazníci si žádného zatmavení nevšimnou).

TIP K PŘEČTENÍ: S dekorovými fóliemi proměníš starý interiér na nový kvalitně, levně a rychle. Nevyhazuj, ale renovuj. Dekorové fólie jsou ideálním řešením k vylepšení nebo proměně tvého nábytku, ale také zdi, a to s perfektními výsledky.

Výloha jako marketingový kanál

Kromě bezpečnostních a protislunečních fólií obchody často využívají výlohy pro instalaci reklamních polepů. Tyto polepy mohou nést reklamní sdělení, akční nabídky nebo jakoukoliv grafiku. Jsou zároveň navržené tak, aby byly snadno odstranitelné a vyměnitelné. Tím se výlohy stávají dynamickým nástrojem pro marketing a propagaci.

VÝHODY REKLAMNÍCH FÓLIÍ:

  • Flexibilní marketingový nástroj: Reklamní fólie ti umožňují rychle reagovat na marketingové změny. Můžeš na nich mít vytištěný jakýkoliv design, od loga po speciální nabídky.
  • Jednoduchá demontáž a výměna: Po skončení akce nebo propagační kampaně můžeš tyto fólie snadno odstranit a nahradit novými, což ti umožňuje udržet výlohy přitažlivé a aktuální.
  • Různé typy a styly: Od tiskových fólií, které umožňují libovolný design, až po jednoduchou řezanou grafiku pro nadpisy a základní reklamy.
Polep výloh fóliemi Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Fólie na výlohy jsou významným nástrojem pro úplně každého majitele obchodu, který chce zabezpečit svůj majetek, ochránit zboží před slunečním zářením a efektivně využívat výlohu pro marketingové účely. Ať už se tedy rozhodneš pro bezpečnostní, protisluneční nebo reklamní fólie, vždy je důležité vybrat správné řešení, které splní specifické potřeby tvého obchodu.

TIP K PŘEČTENÍ: GOLEM REKLAMA – naše sesterská firma s materiály nejen pro reklamu. Golem reklama je nedílnou součástí naší firmy Foil Wrap. Jde o sesterskou firmu, díky které můžeme tobě i všem ostatním zákazníkům nabídnout k zakoupení materiály pro reklamu, pomůcky pro lepení, fólie a mnoho dalšího.

Naše fólie na výlohy jdou použít na všechny typy, tvary a velikosti skleněných ploch. Používáme kvalitní fólie značek SunTek, 3M, Oracal, Avery, Raven atd. Za jejich kvalitu ručíme kompletní zárukou na 3 až 15 let, a to podle typu fólie.

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky