Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

ORACAL fólie od společnosti Orafol patří mezi ty nejoblíbenější

oracal folie orafol

Přečti si, jaké druhy fólií pro vozidla, sklo či předměty tato společnost vyrábí a objev, jaké výhody s sebou její výrobky nesou.

To nejdůležitější o společnosti Orafol

 • Historie společnosti: kořeny společnosti Orafol sahají až do roku 1808. Od té doby se vypracovala na jednoho z předních výrobců grafických produktů pro reklamní, zpracovatelské a dekorační účely. Za svou dlouhou existenci se stala synonymem pro kvalitu a inovace v oblasti lepících materiálů.
 • Globální působení: produkty společnosti Orafol používají zákazníci ve více než 100 zemích světa, což z ní činí klíčového hráče na trhu.
 • Inovace a výzkum: Orafol klade důraz na vývoj nových technologií a materiálů, které splňují nejnovější potřeby trhu – např. vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům, speciální efekty a ekologické materiály.
 • Široké možnosti využití: v sortimentu této společnosti najdete produkty pro automobilový průmysl, reklamu, signalizaci, stavebnictví, zdravotnictví atd. Kromě autofólií jsou to tedy fólie pro laminování, fólie na předměty, okenní fólie, dekorační fólie, fólie na výlohy nebo třeba reflexní pásky.
 • Ekologie a udržitelnost: Orafol se zavázal k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti. Společnost věnuje velkou pozornost snižování emisí a vývoji ekologicky šetrných materiálů.
 • Bezpečnost: veškeré materiály jsou testovány a certifikovány dle nejvyšších standardů, což zajišťuje jejich kvalitu a spolehlivost.

Nejoblíbenější fólie společnosti: ORACAL

Mezi nejznámější produkty této značky patří fólie Oracal. Pojď se s námi na ně podívat podrobněji:

ORACAL fólie 970
Tato speciální fólie je určena na částečný nebo kompletní polep tvého auta. Její aplikace je snadná i na velké a složité povrchy. Při instalaci nevznikají vzduchové bubliny. Fólie Oracal 970 má opravdu vysokou odolnost a její životnost je mezi 6 až 10 lety.

Fólie Oracal 970 si můžeš prohlédnout a klidně i zakoupit u naší sesterské firmy GOLEM REKLAMA. Odkaz na Oracal 970 máš tady.

ORACAL fólie 970-RA
Stejná speciální fólie jako ORACAL 970, jen s RA = repoziční lepidlo. To je při wrapování velikou pomůckou, protože díky němu se může fólie mnohonásobně sejmout a opětovně přilepit.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 970-RA

ORACAL fólie 975
Oracal 975 je strukturovaná karbonová fólie. Vyniká svou odolností, rozměrovou stálostí a snadnou instalací – i na nerovném či zakřiveném povrchu. Ideální je tak pro aplikaci na vybrané části karoserie i do interieru tvého auta. Životnost této řady je obvykle 3 až 5 let.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 975

ORACAL fólie 651
Oracal 651 je oblíbenou řadou pro reklamní polepy aut v opravdu mnoha a mnoha lesklých i matných odstínech. Její průměrná životnost je 4 až 5 let. Tyto fólie jsou navíc vhodné i pro exteriérové značení a dekorace. Nehodí se však na nerovné povrchy.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 651

ORACAL fólie 641
Oracal 641 je cenově dostupnou fólií pro zpracování na řezacích plotrech. Její nejčastější použití je pro výrobu nápisů, dekorací a reklam. V interiéru má téměř neomezenou životnost, ovšem v exteriéru vydrží 3 až 4 roky.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 641

ORACAL fólie 8500
Oracal 8500 je translucentní fólie se sedmiletou životností. Zpracovává se na plotrech. Oracal 8500 má polomatný povrch redukující nežádoucí odraz světla. Naprosto ideální je tak pro světelnou reklamu. Životnost této fólie je i při instalaci v exteriéru 5 až 7 let.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 8500

ORACAL fólie 6510
Oracal 6510 je polymerickou zvýrazňovací fluorescentní fólií. Se svým výrazným vzhledem za světla, v šeru i při snížené viditelnosti je ideální pro upoutání pozornosti při reklamních akcích nebo na firemních vozech. V exteriéru však tato fólie vydrží jen cca 1 rok.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 6510

ORACAL fólie 8300
Oracal 8300 je speciální barevná transparentní fólie vhodná pro lepení na podsvícené sklo. Použít ji tak můžeš u světelných aplikací, celopolepů skel a nejrůznějších nápisů a motivů. Navíc ji můžeš aplikovat ve více vrstvách. Životnost Oracal 8300 je v exteriéru kolem 5 let.

Fólie si můžeš prohlédnout a koupit zde: ORACAL fólie 8300

DALŠÍ ČASTO POUŽÍVANÉ FÓLIE OD SPOLEČNOSTI ORAFOL

 • ORAGUARD 270 a ORAGUARD 280 – ochranné autofólie
 • ORACAL 631 – matná fólie pro grafiku ve výstavnictví
 • ORACAL 638 – speciální fólie pro dekorace zdí
 • ORACAL 751 – kvalitní reklamní fólie na auta a předměty
 • ORACAL 951 – prémiová fólie pro polepy aut
 • ORACAL 7510 – fluorescentní fólie pro výrazné značení

FOIL WRAP – buď vidět vždy a všude

Přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my. Polepíme veškeré povrchy, budovy, interiéry i tvé auto.

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky