Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

DO ŠÍŘKY 160 CM – pořídili jsme velkoformátovou tiskárnu a laminátor

velkoformatova tiskarna mimaki cjv150 praha foilwrap ovládání

Velkoformátová tiskárna MIMAKI CJV150 a laminátor EASYMOUNT 1600 SINGLE HOT. To jsou dvě nové mašiny v naší agentuře, které zvyšují možnosti námi nabízených služeb. Tak postupně…

Výhody velkoformátového tisku a laminace

Velkoformátový tisk a velkoformátová laminace představují dva důležité procesy primárně pro reklamní průmysl. Mezi jejich nesporné výhody patří:

  • Vysoká kapacita: velkoformátové tiskárny a laminátory jsou schopné tisknout a laminovat velké množství médií – to znamená, že efektivně produkují velké množství reklamních materiálů v opravdu krátkém čase.
  • Vysoká kvalita: velkoformátový tisk a laminace poskytují perfektní kvalitu, která umožňuje produkovat reklamní materiály o špičkové kvalitě.
  • Vysoká flexibilita: velkoformátový tisk a laminace umožňují tisknout a laminovat široké spektrum médií – například plátna, bannery, samolepky, fólie a spoustu dalších
  • Ekonomická efektivita: velkoformátový tisk a laminace jsou výhodné i z finančního hlediska, protože umožňují produkovat velké množství materiálů v krátkém čase a s vynikající kvalitou.

Velkoformátová tiskárna MIMAKI CJV150

velkoformatova tiskarna mimaki cjv150 praha foilwrap barvy
Velkoformátová tiskárna Mimaki CJV150 v Praze

Velkoformátová tiskárna Mimaki CJV150 o tiskové šířce 160 cm (resp. cca 155 cm – zbytek je potřeba nechat na přesah) navíc disponuje integrovaným řezacím plotrem. To znamená, že po vytisknutí a vyschnutí tisku můžeme výtisky ořezat na tebou požadovaný tvar. Samozřejmostí je vysoce kvalitní tisk v HD rozlišení 1 440 dpi a rychlost tisku až 56,2 m²/hod.

Tisknout můžeme na širokou škálu materiálů, jako jsou plátna, bannery, samolepky, wrap fólie, lité fólie, nažehlovací fólie,…

velkoformatova tiskarna mimaki cjv150 praha foilwrap celá
Velkoformátová tiskárna Mimaki

Velkoformátový laminátor EASYMOUNT 1600 SINGLE HOT

Tento velkoformátový laminátor s možností laminace do šířky 160 cm dokáže zpracovat až 6 metrů materiálu za minutu. Slouží k opatření tisku ochrannou nebo speciální, např. protiskluzovou, fólií. Díky tomu značně prodloužíme životnost výtisku. Pro konkrétní druhy aplikací, kterými jsou např. polepy aut, podlahové samolepky atd., laminaci důrazně doporučujeme. Tvoje grafika tak bude chráněna před mechanickým poškrábáním a UV zářením.

luminator easymount 1600 single hot praha foilwrap stroj
Velkoformátový laminátor Easymount 1600 SH v Praze

VÍŠ, ŽE většina reklamních agentur má velkoformátové stroje s tiskovou a laminovací šířkou do 140 cm? Našich 160 cm je tak dost ojedinělých. Kromě těchto dvou nových mašin ještě disponujeme např. termolisem a řezacím plotrem a šířce 137 cm.

Velkoformátový tisk Praha – na nás se můžeš 100% spolehnout

Kromě prvotřídní kvality tisku ti zároveň garantujeme, že se na nás můžeš spolehnout ve volbě materiálu, na který tiskneme. Jednoduchý příklad – když víme, že je potřeba např. litá fólii do prolisů, vytiskneme vše opravdu na litou fólii. Není možné, že by – jako u jiných reklamních agentur, které nemají vlastní stroje – došlo k tomu, že se vytiskne reklama na jiný typ materiálu. My za správnost ručíme!

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky