Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Auto detailing – detailní polep přední masky tvého auta

detailing predni masky auta praha

A nejen přední masky. S tzv. detailingem = detailní prací s fóliemi, můžeš změnit image auta a také ochránit před opotřebením a poškozením veškeré chromové lišty, zrcátka, hagusy, lišty dveří, palubní desku a další detaily interiéru. No a samozřejmě nesmí chybět rychlé pruhy, které promění i obyčejné auto v krále silnic a tuning srazů. A také díky detailingu můžeš na svém autě mít firemní logo, reklamní nápisy i jiné dekorace.

O detailingu různých částí aut jsme se už rozepsali v dřívějších článcích:

  • Auto detailing aneb precizní práce s wrap fóliemi – rychlé pruhy, úzké linky v prolisech, speciální loga, nápisy a jiné dekorace, které zvýrazní tvé auto. ALE POZOR! Detailing se musí umět!
  • Auto detailing – precizní polep chromových lišt (dechrome) – estetický trend, ale také ochrana před opotřebením a poškozením. Tak přesně to získáš, když si necháš polepit chromované lišty na svém autě.
  • Detailing interiérů aut – precizní polep nejen palubní desky – palubní deska, lišty dveří, zpětné zrcátko,… to vše si můžeš nechat polepit fóliemi se vzhledem, který tě napadne. A ještě si zajistíš ochranu před opotřebením!

Polep auta fóliemi, včetně detailingu, je výrazně levnější variantou lakování

Drahá práce u lakýrníka? Teď už NE. Stačí si své auto nechat polepit kvalitní wrap folií a máš klid. Polep auta (wrapping) je ideálním a hlavně mnohem levnějším řešením, pokud chceš naprosto originální vzhled svého auta. Můžeš změnit třeba jen barvu, nebo si nechat vytvořit jakýkoliv design. Ano! Opravdu jakýkoliv tě napadne. Stejně tak dokonale zachováš hodnotu svého auta, protože chráníš jeho lak před drobnými nástrahami. A pokud chceš prezentovat svoji firmu 24/7, reklamní polepy aut jsou ideální volbou, jak působivě a nenásilně oslovovat potenciální zákazníky.

V tomto článku se každopádně více zaměříme na polep přední masky aut.

Přední maska auta

Ikonický a designový prvek každé automobilky, který slouží k ochraně motoru, chladiče a dalších důležitých součástí. Zároveň může být navržený tak, aby vylepšoval aerodynamiku auta = snižoval odpor vzduchu a zlepšoval tak spotřebu paliva. Vyrábí se například z plastu, kovu (hliník), u výkonných sportovních aut z karbonových vláken a u některých luxusních aut dokonce ze skla.

4 důvody, proč si nechat polepit přední masku auta

Primárně existují 4 důvody, proč si lidé nechávají polepit přední masky svých vozidel:

  1. Estetické důvody: Jednoduše, wrap fólie přidává autu na kráse a originalitě. Navíc si můžeš vybrat z velkého množství designů, které se liší v barvě, textuře, lesku a dalších vlastnostech. Některé fólie mají matný povrch, jiné jsou lesklé, metalické nebo perleťově. Z barev si můžeš vybrat fakt jakoukoliv – i kovovou nebo třeba fluorescenční.
  2. Ochrana před poškozením: Fólie na přední masce poskytne tvému autu ochranu proti hmyzu, kamínkům a jiným vlivům, které mohou poškodit lak.
  3. Ochrana proti UV záření: Wrap fólie poskytují ochranu před UV zářením, a tak se ti nestane, že tvůj lak vybledne.
  4. Snadná údržba: Přední maska na autě se díky polepu snadno čistí a udržuje, takže si snížíš náklady a čas na údržbu.

TIP: Tím, že polep poskytuje masce auta vynikající ochranu proti poškození, mnoho majitelů nových aut si masku nechává polepit hned po koupi vozidla (a nejen masku, ale často i komplet celé auto ochrannou fólií). Tím si zachovají lak ve stavu, jako by byl stále nový.

Aby však vše fungovalo tak jak má, musíš zvolit ideální wrap fólii a zajistit její správnou aplikaci.

Aplikace fólie na přední masku auta

Před detailingem = detailním polepem přední masky pomocí wrap fólií je důležité vzít v úvahu tyto faktory:

  • před aplikací fólie je zásadní, aby povrch byl čistý a hladký = musí se odstranit veškeré mastnoty a nečistoty
  • přední maska je neustále vystavena různým vnějším vlivům, např. povětrnostním podmínkám, vlhkosti atd., proto musíš zvolit kvalitní fólie odolné proti UV záření, poškrábání atd.
  • pokud nejsi v polepech opravdu zdatný, nepouštěj se do toho sám – aplikace fólie na přední masku vyžaduje zkušeného profíka, který to má už v rukách. Jen tak bude výsledek stát za to.
Detailing aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

To, že se wrap fólie vyznačují perfektními schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům, je obecné známe Jenže k tomu jsou potřeba nejen kvalitní fólie, ale i šikovné ruce. Bez nich to rozhodně nedáš. To nám věř.

V naší firmě používáme ty nejkvalitnější wrappovací folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… Můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

A kromě detailingu se postaráme i o celopolep, reklamní polep, o různé tuning polepy, dekorační polepy, boční polepy, reflexní polepy, sportovní polepy, 3D polepy nebo třeba anime polepy a oblíbené vtipné polepy. A to ať už na auta, náklaďáky, autobusy, motorky, lodě nebo dokonce i malá letadla. Nic pro nás není překážkou. Stačí když přijdeš třeba jen s myšlenkou a o grafický návrh a vše ostatní se postaráme my.

Chceš i ty kvalitní auto detailing? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky