Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Ochranné folie aut – nárazníky, kapota, dveře i prahy bez škrábanců

ochrana narazniku auta wrap folii polep auta

Drahé opravy laku u lakýrníka? Teď už NE. Stačí si své auto nechat polepit kvalitní ochrannou wrap folií a máš klid. Nebo alespoň jeho nejvíce namáhané části – nárazníky, kapotu, dveře, prahy, nebo třeba zrcátka. Navíc, pokud chceš, můžou tyto wrap folie plnit i estetickou a reklamní funkci = můžeš své auto chránit před škrábanci a zároveň prezentovat sebe a svou firmu bez limitů.

Proč se ochrana laku s wrap folií vyplatí

  • wrapovací folie chrání tvůj lak proti drobnému mechanickému poškození = menším škrábancům, rýhám, tečkám a odřeninám
  • ochranné wrap folie chrání karoserii před účinky UV záření, které způsobuje blednutí původního autolaku
  • ochranné fólie aut prodlužují životnost celé karoserie = pomáhají zachovat původní barvu vozu, jeho pěkný vzhled i finanční hodnotu (ideální je aplikace na nový lak)
  • polep auta ochrannou fólií je levnější než opravy škrábanců přelakováním. Navíc zachovává jednotný odstín laku (při nastříkání se mohou barvy dílů lišit)
  • životnost ochranných wrap folií na auto je minimálně 5 let. Kdykoliv si fólie můžeš nechat snadno odlepit, nebo vyměnit za nové

Ochranné wrap folie aut – jaké máš na výběr?

1/ Pro ochranu svého laku auta si můžeš vybrat čirou transparentní folii o síle až 200 mikronů. Ta ti zajistí vysokou ochranu všech částí auta a zároveň nemění jeho vzhled. Nemusíš tak řešit, ani při celopolepu auta, zápis těchto folií v technickém průkazu. Navíc:

  • čiré transparentní folie můžeš pomocí brusných past a kotoučů renovovat stejně jako klasický lak auta, a to i opakovaně během celé jejich životnosti 
  • po odborném odstranění folie nezůstávají na karoserii žádný stopy = lak je jako nový

2/ Nebo můžeš zvolit jiné typy ochranných wrap folií o síle až 300 mikronů: barevné, karbonové, metalické, perleťové, matné nebo také polepy s vlastním motivem = máš tak originální vzhled svého auta, a to přesně podle tvých představ.

Nech si udělat ochranný polep celého auta, nebo jen nejvíce namáhaných částí

Ochranná wrap folie předního a zadního nárazníku
Nejčastěji si šrámy z běžného provozu odnáší právě přední a zadní nárazník. Pokud chceš mít jistotu spolehlivé ochrany proti kamínkům, větvím, soli, nebo třeba drobným nehodám při parkování, čiré transparentní folie a další ochranné wrap folie jsou ideálním řešením. My v Praze při polepu aut používáme kvalitní ochranné folie, např. značek 3M, Oracal, nebo SunTek.

Ochranná wrap folie přední kapoty
Stačí jen málo drobných škrábanců na přední kapotě a krásný vzhled celého vozu může být pryč. Společně s nárazníky je totiž lak kapoty vystavený odlétávajícím kamínkům nejčastěji. S kvalitními ochrannými foliemi tak máš záruku, že lak na přední kapotě zůstane mnoho let jako nový.

Ochranné wrap folie prahů aut
Několika prvních menších škrábanců na některém z prahů auta si pravděpodobně ani nevšimneš. Jak ale postupem času začnou přibývat další, lak začne ztrácet svou krásu a lesk. Proto ochranu prahů kvalitními autofoliemi doporučujeme všem, kteří chtějí zachovat původní vzhled svého vozu co nejdéle.

Ochranné wrap folie dveří aut
K poškrábání dveří aut nejčastěji dochází na parkovištích a v úzkých uličkách. S ochrannou folií budeš mít 100% jistotu, že ani při návštěvách nákupních center a parkování ve městech nebudou dveře tvého auta „zdobit” drobné škrábance a odřeniny.

Kromě ochranného celopolepu tvého auta, nebo jen předního a zadního nárazníku, kapoty, prahů a dveří si můžeš nechat polepit zpětné zrcátka, blatníky, přední a zadní světla, páté dveře (kufru) nebo třeba masku chladiče. Stejně tak si můžeš nechat polepit ochrannou folií jen nejvíce exponovaná místa těchto dílů.

Polep aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Používáme ty nejkvalitnější samolepící ochranné folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, SunTek, ISEE2, KMPF… Vybírat si můžeš z obrovského množství vzorníků, máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

Chceš i ty chránit lak svého auta kvalitní wrap folií? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky