Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Bezpečnostní a ochranné fólie na okna tě chrání před zloději i poraněním od střepů

ochranne folie na okna praha

Bezpečnostní fólie snižují riziko rozbití i prohození nebezpečných předmětů oknem
či jinou skleněnou plochou. Fólie s certifikací pro pojišťovny navíc udrží veškeré střepy pohromadě, takže jsi ty i tví nejbližší chráněni před zraněním. S ochrannou fólií se pro tebe vysypání skla při náhodném rozbití stává minulostí. Riziko poranění vzniklými střepy je tak snížené na minimum. A to prostě chceš.

Bezpečnostní fólie na okna

Podle statistik se nejčastěji zloději do objektu dostanou přes okna – přesněji přes nezabezpečená okna. Čiré bezpečnočnostní okenní fólie jsou oproti ochranným fóliím zesílené a zaručují tak dokonalou ochranu nejen proti roztříštění skla, ale i účinně chrání proti vloupání a vandalismu.

Sklo s bezpečnostní folií při pokusech o rozbití sice možná praskne, ale díky vysoké pevnosti fólie zůstane sklo uchycené v rámu a je velice obtížné se přes něj do objektu dostat. Spolehlivě tak ochrání tvůj majetek, bezpečí i soukromí.

Co tě dál určitě potěší je to, že bezpečnostní fólie nejdou na oknech i jiných prosklených objektech vůbec vidět = jsou čiré a nenarušují průchodnost denního světla. Jejich životnost se uvádí na 10 let, ale rozhodně vydrží mnohem déle. Zároveň velkou výhodou bezpečnostních fólií je, že se instalují na stávající okna = není nutná jejich výměna. Jde však o precizní práci, která vyžaduje vysokou pečlivost, aby se na fólii nevytvořili nežádoucí bublinky.

Bezpečnostní okenní fólie jsou vhodné na okna, skleněné dveře, výlohy, skleněné fasády atp. Najdou uplatnění nejen v bytech, domech, kancelářích, obchodech a restauracích, ale i v průmyslu, nemocnicích, v potravinářství, ve školství atd. Prostě všude, kde hrozí vyšší riziko poškození či násilného vniknutí.

TIP: Bezpečnostní fólie jsou ideální pro zabezpečení oken památkových objektů a historických budov, kde z estetických důvodů nemůžeš instalovat mříže.

Ochranné fólie na okna

Ochranné okenní fólie velmi dobře chrání před poraněním při náhodném rozbití skla. Okno se totiž nerozbije na ostré střepy, ale zůstane v jednom kuse. Ochranné fólie tak najdou uplatnění nejen na oknech, ale i prosklených dveřích, zrcadlech, zábradlích, výlohách, a to ať už v kancelářích, na úřadech, v obchodech, v průmyslu, v nemocnicích i v domácnostech. Především jsou ale vhodné do škol a školek, kde hrozí vyšší riziko poranění dětí rozbitým sklem.

Výhody ochranných fólií do oken jsou podobné jako u bezpečnostních fólií = životnost více jak 10 let, nenarušují průchodnost světla, jdou lepit na stávající okna a dají se čistit běžnými prostředky na okna.

10 důvodů, proč si pořídit bezpečnostní a ochranné fólie do oken

  1. poskytují kvalitní zabezpečení srovnatelné s mřížemi
  2. zvyšují ochranu proti rozbití a prohození nebezpečných předmětu oknem
  3. chrání před vysypáním skla a tak i před následným poraněním
  4. velmi výrazně snižují rizika vloupání a vykradění = chrání tebe i tvůj majetek
  5. jsou čiré a tím pádem prakticky neviditelné
  6. odráží 99% škodlivého UV záření
  7. jsou barevně stálé bez ohledu na stáří
  8. mají speciální vrstvu proti poškrábání
  9. dají se kombinovat i se sluneční fólií
  10. umývají se běžnými prostředky na okna
Polep oken foliemi v Praze. U nás dostaneš 100% kvalitu

Naše fólie na skla (protisluneční, tepelněizolační, bezpečnostní a ochranné a privátní-designové) jdou použít na všechny typy, tvary a velikosti skleněných ploch – plastová i dřevěná okna, výlohy, střešní okna, prosklené střechy, příčky ze skla atd.

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky