Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Mazda MX-5 dostala celopolep z nejkvalitnější fólie na trhu

mazda mx 5 maska polep aut praha

Další pán na holení – Mazda MX-5. Jakou fólii jsme konkrétně pro tento japonský roadster zvolili? Jak dlouho trvala aplikace? Na vše ti odpovíme. Ale pěkně od začátku…

Obecně něco málo o vozech Mazda MX-5

Mazda MX-5 je lehký, dvousedadlový kabriolet s klasickou koncepcí, tzn. motorem uloženým vpředu a pohonem zadních kol. Výrobce Mazda sídlí v Japonské Hirošimě.

Mazda začala s výrobou první generace MX-5 (označení NA) v roce 1989. Ta se vyráběla v motorizacích 1.6 a 1.8, stejně jako její zmodernizovaná verze NB, která přišla v roce 1998. Třetí generace NC přišla v roce 2006, a to s motorizací 1.8 a 2.0. Poslední generací je MX-5 ND, která přišla na trh v roce 2015 s motory o objemu 1.5 a 2.0. Koncepce MX-5 je převzatá od britských sportovních kabrioletů z 60. let, a to převážně od Triumph Spitfire nebo Lotus Elan. Jedná se o vůz s jednou nejlepších ovladatelností na světě, kterou získal především díky své nízké hmotnosti – u všech generací okolo 1000 kg. V roce 2011 byla Mazda MX-5 zapsána do Guinessovy knihy rekordů jako nejprodávanější sportovní vůz na světě.

Celopolepy jsou dobrou volbou pro osobní i firemní auta

Celopolep aut, ale také dodávek, autobusů a nákladních aut je ideální možností, jak změnit vzhled, odlišit se nebo naopak brandově sladit celou svou flotilu. Změnit můžeš třeba jen barvu, nebo přidat polep např. s logem či webovými stránkami. Nebo si necháš vytvořit na celé auto jakýkoliv design, a to přesně na míru tvým potřebám.

TIP K PŘEČTENÍ: Reklamní polepy – prezentuj firmu bez limitů. S reklamní fólií budeš mít nejen originální vzhled svého auta, ale hlavně zaujmeš své zákazníky. Budeš vidět vždy a všude.

Zároveň zachováš hodnotu svého auta, protože ho chráníš před kamínky, kartáči myček, hmyzem, solí a drobnými kolizemi třeba na parkovišti. A to že je polep aut, dodávek, autobusů nákladních aut, ale i třeba lodí, letadel, … mnohem levnější variantou oproti lakování, tak to je naprosto zřejmá věc.

TIP K PŘEČTENÍ 2: Ochranné folie aut – nárazníky, kapota, dveře i prahy bez škrábanců. K různým škrábancům a odřeninám může tvé auto přijít snad kdykoliv. S ochrannou wrap folií však kamínky, kartáče myčky, sůl, hmyz ani drobné kolize tvůj lak neohrozí.

A TEĎ KONEČNĚ: Celopolep Mazdy MX-5 nejkvalitnější fólií na trhu

Konkrétně šlo o fólii 3M 2080 – Satin, a to pro ještě větší podtrhnutí oblých tvarů na vozidle. Fólie 3M 2080 je speciálně vyvinutá fólie pro celopolepy vozidel. Mimořádná flexibilita této fólie umožňuje použití na široké škále 3D povrchů. Navíc je vybavena lepidlem s technologií 3MTM ControltacTM, která zajišťuje vynikající repoziční vlastnosti fólie a rovněž technologií 3MTM ComplyTM pro bezbublinkovou aplikaci.

Prohlédni si galerii fotografií polepu Mazdy MX-5.

MRKNI I NA POLEP MINI COOPERA: Polep PPF fólií z „precutů” je zárukou KVALITY. Své o tom ví i tento MINI Cooper. K čemu je vůbec ochranná PPF fólie na autě dobrá? A proč z „precutů”? Na to ti odpoví tento článek, a to i s názornou ukázkou parádního polepu MINI Coopera.

Chceš mít i ty kvalitní celopolep na autě? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky