Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Reference na polepy

Některé ukázky naši práce a firmy pro které zpracováváme zakázky. Zažijte kvalitní servis s odbavením zakázky a poptejte u nás některou z nabízených služeb. Budete spokojeni.

Báječná kamarádka nám poskytla auto na další polep a bude zadarmo propagovat skvělou myšlenku Auta plná emocí. Podívejte se na další povedený návrh od Foilwrap - mimochodem Grafické návrhy do odvolání ZDARMA!
Auta plná emocí
zákazník
cervene auto navrh polepu
U společnosti FoilWrap jsem si objednal polep svého vozu. Velice příjemná a věcná komunikace od úplného počátku, velmi rychle zorganizovaná schůzka, výběr barvy (konzultace výrobce a typu polepu, designu, vytvoření několika grafických návrhů - odsouhlasení). Celá zakázka byla provedena bez zaváhání a ve vynikající kvalitě. To vše během probíhajícího “antiCovid lockdownu”. Well done!
David Mudra
zákazník
polep auta predni maska auta
Lidé ve Foil Wrap jsou na správném místě. Vědí co dělají a je na ně spolehnutí. Spolupráce s nimi je záruka kvality, spokojenosti a rozumné ceny. Speciální díky patří paní Lapkové, za její vždy přítomnou vstřícnost a skvělou domluvu.
Jiří Koblížek
Digital Production
Naše firma Richter + Frenzel s.r.o. pro svou centrálu i pobočky stále něco potřebuje. Agenturu paní Lapkové využíváme na výrobu cedulí, poutačů, navigací, ale i na polepy oken samoobsluhy a celé flotily vozového parku firmy. Agenturu mohu vřele doporučit.
Milena Fučíková
Manažerka Marketingu, Richter + Frenzel s.r.o.
S touto firmou, jejíž představitelka paní Lapková je vždy vstřícná a hlavně ví, v čem je třeba klientovi poradit, spolupracujeme už několik let. A vždy k naší plné spokojenosti. Ať už to byl potisk reklamních předmětů, polep auta, popř. tisk vizitek, vždy byla práce provedena v krátkém čase, v perfektní kvalitě a v neposlední řadě i za příznivých cen. Z těchto důvodů mohu tuto firmu bez obav doporučit.
Jaroslav Nitsche
Majitel, ALUCON PLUS s.r.o.
V Hornbachu jsme s touto agenturou realizovali zakázku polepů v interiéru a exteriéru. Jednalo se o náročnou aplikaci polepu venkovního světelného boxu a polepy pískovanými fóliemi ve vestibulu. S výsledkem jsme spokojeni, stejně jako s nabídnutou cenou a flexibilitou.
David Kolář
Marketing
Mitsubishi Lancer Evo 6 proměna. My a Speed Festival

Víkend mezi 23. a 24. září byl ve znamení našlapané akce v České Lípě, která musela potěšit snad každého motoristického nadšence. A my jsme byli u toho – na našem stánku probíhal dost speciální celopolep. Mrkej na to!

Fólie na autoskla – jak vybrat ty správné

Na první pohled se může zdát, že všechny fólie na autoskla vypadají stejně. Není tomu tak… Přečti si náš článek a hned budeš vědět, jak postupovat pro výběr těch nejlepších.