Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Polep na motorku vyžaduje zručnost a zkušenost

bmw polep motorky praha kostra

Polep motorky vyžaduje opravdovou zručnost a zkušenosti. Luxusní výsledek se pak samozřejmě odráží i v čase potřebném na realizaci. A co se týče demontáže jednotlivých dílů, to zcela závisí na typu polepu – při ochraně laku, nebo částečném polepu není třeba mimo sedla demontovat prakticky nic. Při kompletní změně barvy je to ale přesně naopak.

Polep na motorku – jaké máš možnosti

Svou motorku si můžeš nechat polepit ochrannou fólií, 3D fólií, celopelem i malými samolepkami. Stejně tak můžeš mít:

  • polep jednotlivých dílů kapotáže
  • celopolep nádrže na benzín
  • tónování ochranného štítu
  • fólie na budících
  • celopolep helmy

Polep na motorku – proč ho musíš mít

K největším výhodám polepu na motorky určitě patří oživení barev a designu – z našich zkušeností víme, že dobře vybraný polep dokáže vizuálně proměnit starý stroj téměř za nový. To však není zdaleka všechno. K dalším výhodám celopolepů patří:

  • ochrana laku karoserie před poškozením a poškrábáním od odletujících kamínků
  • ochrana proti povětrnostním vlivům, korozi, nečistotám a špíně
  • oprava poškozené fólie je méně nákladnější než oprava laku
  • velká paleta designových a barevných fólií k výběru (velmi oblíbené jsou například karbonové polepy na jednotlivé díly kapotáže)
  • polep si můžeš nechat kdykoliv odstranit

Polep motorky Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Wrap fólie se obecně vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům. Jenže k tomu jsou potřeba nejen kvalitní fólie, ale i šikovné ruce. Bez nich to rozhodně nepůjde. To nám věř.

Ve Foil Wrap používáme ty nejkvalitnější wrappovací fólie na motorky, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… U nás můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti. A pokud budeš chtít provést jakoukoliv změnu, wrap fólie těchto značek ti jednoduše opravíme i zcela odstraníme.

Zároveň velmi často používáme ochranné fólie, které lepíme na silně namáhané díly. Chráníme je tak před poškozením a prodlužujeme jejich životnost. Tyto fólie jsou navíc téměř neviditelné a můžeme je kdykoli vyměnit.

TIP K PŘEČTENÍ: „Na kvalitě si zakládáme,” říká Olga Lapková, majitelka firmy FoilWrap. Jaké jsou možnosti polepů? Na co je potřeba dávat si při výběru fólie pozor? Proč tolik dbáme na osobním přístupu? … O polepech aut tentokrát přímo s majitelkou pražské firmy FoilWrap, Olgou Lapkovou. Mrkej na to.

Vytvoříme grafické návrhy na motorku

Přijď třeba jen s myšlenkou. O grafický návrh polepu na motorku se postaráme my.

Chceš i ty kvalitní polep na motorku? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky