Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Auto detailing aneb precizní práce s wrap fóliemi

auto detailing praha bmw

Pěkně od začátku. Co je to wrapping? S wrappingem „převlékneš” své auto do speciální wrap fólie, která změní jeho barvu a image. Jde o nejjednodušší způsob proměny = mnohem levnější a rychlejší než lakování. Nejenže tak vtiskneš svému autu naprosto ojedinělou tvář, kterou prezentuješ sebe a svou firmu 24/7, ale zároveň ochráníš jeho lak před povětrnostními a chemickými vlivy.

Výhody wrap fólií V KOSTCE

zrcatko detailing skoda auto
Auto detailing zrcátka
wrapping skoda kamiq praha
Auto detailing v praxi

Auto detailing. Na detailech totiž záleží!

S celopolepem si můžeš nechat změnit image svého celého auta. S částečným polepem třeba jen střechu, kapotu, zrcátka,… je to na tobě. Ale co když chceš „rychlé pruhy”, úzké linky z fólie do prolisů, nebo speciální výřezy z wrap fólií jako loga, nápisy a jiné dekorace (např. květiny), které zvýrazní tvé auto, motorku, kamion, loď,…? Tak od toho je tu detailing = detailní práce s fóliemi!

„Rychlé pruhy” jsou nejčastější ukázkou detailingu

Rychlé pruhy promění obyčejné auta v krále silnic a tuning srazů. Lepí se na kapotu, střechu a zadní část vozu. Limity pro design prakticky neexistují, a tak si můžeš vybrat tyto tuning pruhy třeba i se vzorem karbonu, pavučiny, šachovnice, drobných proužků a národních barev výrobce tvého auta.

2 tipy pro detailing, ale i polepy aut obecně
  • Je 100% lepší, když si necháš polepit auto od odborníků. Pokud se totiž rozhodneš autofólie aplikovat sám, nevyhneš se bublinkám, odlepujícím okrajům a výrazně kratší životnosti polepu.
  • Rozhodně se vyhni levným fóliím. Po jejich použití se totiž ani zdaleka nepřiblížíš výsledku, který znáš z tuning srazů, různých webů a filmů.
Detailing Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

Wrap fólie se obecně vyznačují vynikající schopností přizpůsobit se i těm nejsložitějším tvarům a prolisům. Jenže k tomu jsou potřeba nejen kvalitní fólie, ale i šikovné ruce. Bez nich by to rozhodně nešlo!

Používáme ty nejkvalitnější wrappovací fólie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… U nás můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti. Své auto můžeš dále mýt bez obav v myčce a pokud budeš chtít provést jakoukoliv změnu, wrap fólie těchto značek se dají jednoduše opravit i odstranit.

Přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my. A grafický návrh detailingu svého auta umíme řešit také.

Chceš i ty kvalitní auto detailing? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky