Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Celopolep auta, dodávky, autobusu nebo náklaďáku – prezentuj firmu 24/7

polep dodavky cukrarstvi

Celopolep auta, nebo wrapping dodávek, autobusů a nákladních aut je ideální možností, jak brandově sladit svou flotilu, zaujmout a odlišit se od konkurence. Změnit můžeš třeba jen barvu, nebo přidat polep např. s logem či webovými stránkami, anebo si necháš vytvořit na celé auto jakýkoliv design, a to přesně na míru tvým potřebám.

Zároveň zachováš hodnotu svých vozidel, protože je chráníš před kamínky, kartáči myček, hmyzem, solí a drobnými kolizemi třeba na parkovišti. A to že je polep dodávek, autobusů a nákladních aut mnohem levnější variantou oproti lakování, tak to je naprosto jasná věc.

Proč jsou reklamní celopolepy aut, dodávek, autobusů a nákladních aut tolik v oblibě

Reklamní polepy na dodávkách, autobusech a nákladních autech jsou totiž nepřehlédnutelnou mobilní reklamou, která zajistí tvé společnosti atraktivní a efektivní způsob zviditelnění. Ať už tedy necháš polepit jedno vozidlo, nebo celou flotilu aut, autobusů a dalších dopravních prostředků, oslovíš a zaujmeš širokou veřejnost, která se může kdykoliv stát tvojí klientelou = bude každý den v kontaktu s tvým logem/brandem a bude tak pro ně mnohem snazší si tvou firmu kdykoliv vybavit.

Reklamní polep můžeš navíc přizpůsobit nejčastějším trasám jednotlivých vozidel = každé z aut může nést individuální reklamní sdělení, nebo naopak být součástí rozsáhlejší marketingové kampaně.

VÝHODY reklamních polepů dodávek, autobusů a nákladních aut V KOSTCE

  • reklamní polep na dodávkách, autobusech a nákladních autech je neustále v pohybu a osloví tak větší procento nových zákazníků
  • s reklamní fólií na svých dodávkách a nákladních autech nemusíš platit za reklamní plochu
  • s firemním polepem naprosto originálně a dlouhodobě prezentuješ sebe a svou společnost
  • polep z dodávky, autobusu a nákladního auta můžeš kdykoliv odstranit
  • polep dodávky, autobusu a nákladního auta je LEVNÝ druh reklamy

Polep auta, dodávek, autobusů a nákladních aut. U nás v Praze dostaneš 100% kvalitu

V první řadě dostane tvé auto, ať už jakékoliv velikosti, kvalitní zázemí = hlídané parkoviště přímo v areálu nebo rovnou prostorná garáž. U prolisů podklad pořádně vyčistíme, odmastíme a ujistíme se, že na voze není nanolak apod. Teprve poté začínáme aplikovat fólie.

U tiskových celopolepů dodávek, autobusů a nákladních aut reklamními fóliemi využíváme vždy ty nejkvalitnější lité fólie s laminací, které v prolisech nedělají žádné problémy = nedochází k jejich zvedání. Laminace navíc zaručí stálost barev. U jednobarevných celopolepů, tedy ne reklamních fólií, používáme zásadně fólie wrapové, které jsou na celopolep nejvhodnější.

Správný grafický návrh polepu je základ úspěchu.

Pokud přijdeš s vlastním návrhem grafiky, projdeme ji s tebou a vyhodnotíme, zda 100% koresponduje s karoserií vozu a můžeme ji aplikovat přesně tak, jak je navrhnuta. Je potřeba si totiž i pohlídat, aby grafika navazovala v zadních částech auta na sebe i tzv. „za roh”.

Pokud vlastní návrh grafiky nemáš, přijď třeba jen s myšlenkou. O zbytek se postaráme my.

Chceš i ty polepit dodávku, autobus nebo nákladní auto kvalitní fólií? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Vše najdeš na stránce kontaktů. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky