Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Program ZENO. Hyperrealistické 3D vizualizace polepů aut

realisticke navrhy polepu praha

Ať už si chceš nechat polepit své auto nebo třeba celou firemní flotilu, vždycky jde o velké rozhodnutí a také investici. Na neuchopitelné představy o tom, jak by výsledek mohl vypadat, není moc prostoru. A ani není potřeba. Náš software pro polepy vozidel totiž posouvá hranice vizualizace tvého vysněného polepu do úplně nového prostoru. Jde o špičkový 3D vizualizační nástroj vytvořený speciálně pro odvětví polepů vozidel, který obsahuje rozmanitou databázi více jak 550 modelů aut a nejnovější fólie od společností 3M, Avery, Orafol a Arlon.

360° realistická vizualizace, se kterou vytvoříme jedinečnost tvého auta

Software Zeno je pro polepy vozidel fantastický pomocník, se kterým ti dokážeme vybrat dokonalý materiál, od barvy přes texturu až po grafiku. A je to také opravdu účinný způsob, jak dodáme tvému autu wow efekt. Pokud chceš třeba novou barvu karoserie, velmi jednoduše ti dokážeme odprezentovat, jak celý polep vylepšíš například přelepením chromu matnou černou fólií, tónováním oken atd. Případně, jak bude tvé auto vypadat, když přidáme další barvu, texturu či designový detail – pruhy atp. Díky tomu můžeš jednoduše udělat své auto zcela jedinečné. Což je třeba při reklamním polepu přesně to co chceš.

Když totiž měníš značku svých vozidel nebo přidáváš propagační grafiku, je konzistence firemní značky vysokou prioritou. S programem Zeno ti pomůžeme ujistit se, že konečný výsledek bude v souladu se značkou a bude mít požadovaný komerční dopad. Před samotným polepem ti totiž zašleme interaktivní 3D vizualizaci, kde si auto s polepem budeš moct prohlédnout ze všech úhlů. Zároveň si můžeme spolu sednout a provést během pár chvil jakékoliv změny, které budeš chtít.

Rozhodnutí pro nový polep tvého auta či vozového parku nikdy nebylo jednodušší.

Polep aut Praha. U nás dostaneš 100% kvalitu

V naší firmě používáme ty nejkvalitnější wrappovací folie na auta, a to od značek 3M, Avery, Oracal, ISEE2, KMPF… Můžeš vybírat ze vzorníků, kde najdeš kromě klasických lesklých barev i barvy metalické, dnes velmi trendy matné a měňavé barvy. Máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

Postaráme se o celopolep, reklamní polep, o různé tuning polepy, dekorační polepy, boční polepy, reflexní polepy, sportovní polepy, 3D polepy nebo třeba anime polepy a oblíbené vtipné polepy. A to ať už na auta, náklaďáky, autobusy, motorky, lodě nebo dokonce i malá letadla. Nic pro nás není překážkou. Stačí když přijdeš třeba jen s myšlenkou a o grafický návrh a vše ostatní se postaráme my.

Chceš i ty kvalitní polep? Kontaktuj nás

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky