Grafické návrhy do odvolání ZDARMA

Jsme tu pro vás:  Po – Pá 8:00 – 16:30

Polepy na kolo – styl a ochrana v jednom

polepy kolo praha

Enduro, downhill, bmx, freestyle… Cyklistika je pro spoustu lidí nejen sportovní aktivitou, ale i určitým způsobem života. A je jedno, jestli jde o profesionálního cyklistu, nadšeného amatéra nebo třeba jen milovníka pohodových jízd. Kolo může vyzařovat individualitu každého z nich. Jak? Polepem! A nejde jen o designovou věc. Polepy na kolo zároveň fungují jako ochranná vrstva = chrání lak před poškozením.

Polepy na kolo – výhody, které ti polepy dopřejí

PERSONALIZACE A STYL

Jedním z hlavních důvodů, proč se cyklisté rozhodují pro polepy na kolo, je možnost personalizace. S opravdu širokou škálou barev, vzorů a designů si můžeš nechat vytvořit design kola, který je unikátní a přesně reflektuje tvůj osobní styl. Polepy mohou zahrnovat tvé jméno, loga, oblíbené barvy nebo dokonce motivy, které tě inspirují. Možnosti jsou prakticky neomezené – je to jen na tvých představách.

OCHRANA POVRCHU

Jak už jsme psali, polepy neposkytují pouze estetické hledisko, ale také praktickou ochranu. Cyklistické kolo totiž vystavuješ různým vlivům prostředí – prach, nečistoty, drobné kamínky, oděrky, … a právě polepy fungují jako ochranná vrstva, která ochrání lak tvého kola před poškozením. Tím prodlužuješ životnost kola a zároveň ho udržuješ ve skvělém stavu po dlouhou dobu. A to chceš. Přece jen nejde o levnou záležitost.

polepy kolo praha ram slapatka

TIP K PŘEČTENÍ: Polep na motorku vyžaduje zručnost a zkušenost. Motorky jsou v oblasti wrappingu velmi specifické – nejsou na nich totiž téměř žádné rovné plochy, a tak obecně patří mezi nejsložitější a technicky nejnáročnější na polep.

Možnosti polepů na cyklistické kolo

KOMPLETNÍ POLEPY NA KOLO

Kompletní polepy pokryjí většinu rámu kola a jsou tak ideální, pokud chceš výrazně změnit vzhled svého kola a zároveň mu dodat maximální ochranu. Tyto polepy mohou zahrnovat jakkoli složité vzory, efekty a motivy. Při správné aplikaci tak tvé kolo bude vypadat jako po profesionálním lakování, čímž se výrazně odlišíš od ostatních.

DÍLČÍ POLEPY NA KOLO

Pokud raději preferuješ drobnější designové polepy nebo chceš chránit jen některé části (například vidlice, sedlovka nebo třeba rámy kol), dílčí polepy na kolo jsou pro tebe perfektní možností. Můžeš tak dodat barevné akcenty nebo zdůraznit určité linie a detaily kola bez nutnosti toho, aby sis nechal polepit celý rám.

LOGA A NÁPISY

Pro profesionální sportovce, fanoušky konkrétních značek, týmů nebo pro ty, co chtějí na své kolo umístit třeba motivační heslo, své jméno, … jsou naprosto ideální polepy s logy a nápisy. Tyto polepy mohou být malé, ale svou výrazností nepřehlédnutelné. Umístit si je můžete kamkoliv na kolo.

Ať už se každopádně rozhodneš pro jakýkoliv polep svého kola, nezapomeň na profesionální aplikaci. Ať výsledek stojí za to!

Jsme rodinou, která se věnuje bikrosu. U nás dostaneš 100% kvalitu

Víme tedy moc dobře z vlastní praxe, že kvalitní fólie dodají kolu nejen autentický vzhled, ale perfektně chrání rám kola např. při pádech během tréninku a závodech.

Používáme ty nejkvalitnější samolepící ochranné folie na kola, a to od značek 3M, Avery, Oracal, SunTek, ISEE2, KMPF… Vybírat si můžeš z obrovského množství vzorníků, máš záruku stálé sytosti barev, výdrže 5 až 7 let a nehořlavosti.

TIP K PŘEČTENÍ: „Na kvalitě si zakládáme,” říká Olga Lapková, majitelka firmy FoilWrap. Jaké jsou možnosti polepů? Na co je potřeba dávat si při výběru fólie pozor? Proč tolik dbáme na osobním přístupu? … O polepech aut tentokrát přímo s majitelkou pražské firmy FoilWrap, Olgou Lapkovou. Mrkej na to.

Přijeď a domluvíme se. Nebo nám zavolej. Odpovíme ti na vše, co potřebuješ vědět a uděláme předběžnou cenovou nabídku. Vše k tvé plné spokojenosti.

Picture of FoilWrap Praha
FoilWrap Praha

Buď vidět – vždy a všude

Nejnovější příspěvky